Adobe Max 2013 – sledujte online

AdobeMax

V sobotu začala konference Adobe Max 2013 a bude pokračovat až do středy 8. května. Dříve byla zaměřena hlavně na vývojáře, i když obsahovala i řadu zajímavých přednášek pro kreativce. V letošním roce se obrátila výrazně směrem ke kreativcům a je jedním z největších setkání tvůrčích osobností v oboru.

Max je také příležitostí pro Adobe představit největší novinky, které pro tvůrčí profesionály připravuje. Vzhledem k tomu, že konference je v Los Angeles, má málokdo z nás příležitost se tam podívat osobně. Ale je tu možnost podívat se aspoň na klíčové prezentace prostřednictvím internetového přenosu.

6. května v 18:30-20:30 středoevropského času

Prezentace „A Creative Evolution“

Na této prezentaci odhalí Adobe novinky v kreativních pracovních nástrojích a postupech. Uvidíte nejenom současné produkty, ale budete moct nahlédnout i do budoucna. Prezentace se účastní CEO Adobe Shantanu Narayen, viceprezident divize digitálních médií David Wadhwani a řada dalších prezentátorů.

Zaregistrujte se na stránkách Adobe Max

7. května v 19:00-20:30 Středoevropského času

Community Inspires Creativity“

V úterý pozve David Wadhwani na pódium čtyři tvůrčí osobnosti. Roba Legata, držitele Oskara za filmové vizuální efekty. Proslulou designérku a ilustrátorku Paulu Scher a Erika Johannsona, fotografa a umělce zaměřujícího se na digitální úpravu obrazu. Zajímavý bude určitě také Phil Hansen, umělec, který věří, že omezení pomáhají novému typu kreativity. Profily jednotlivých účastníků najdete zde.

Zaregistrujte se na stránkách Adobe Max

Kromě toho bude Adobe zaznamenávat i další prezentace, které bude možné následně shlédnout online.

Advertisement

1 thought on “Adobe Max 2013 – sledujte online

  1. The credit card you submit when you book your hotel reservation will be used to guarantee the room, and some hotels may charge the first night’s room charge as a deposit prior to arrival (the charge may appear on or around April 18, 2013). MAX accepts American Express, MasterCard, or Visa. When checking in at your selected hotel, you will be required to present a credit card for your hotel charges. It is not recommended that you use a debit card for your hotel charges. If you do not have the credit card in your possession, you will need to fill out a hotel credit card authorization form ahead of your arrival. Send an email to the MAX Housing Team at adobemax@gpjreg.com for help with this requirement.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s