Adobe Reader 9 česká verze je ke stažení

PŘEČTĚTE SI, PROSÍM, TUTO POZNÁMKU: Tento článek je již velmi starý, ale zjišťuji, že stále hodně lidí si stahuje Adobe Reader 9 přes tuto stránku.

Aktuální verze (6.12.2014) je Adobe Reader 11 a nechápu, proč tolik lidí pořád stahuje tak historickou verzi jako je Reader 9.

Adobe Reader 11 si můžete stáhnout z těchto stránek Adobe:

http://get.adobe.com/cz/reader/ – Zde si můžete stáhnout malý instalátor, který pak inicializuje stažení vlastní aplikace

http://get.adobe.com/reader/direct/ – Zde vynecháte krok s malým instalátorem a můžete si stáhnout úplný instalační program.

Původní článek

(17. října 2008) Adobe Reader 9.0 má bezpečnostní chybu, která je odstraněna v  aktualizované verzi Adobe Reader 9.1. Vzhledem k tomu, že se snažíme co nejrychleji zajistit rozšíření opravené verze a ochránit tak uživatele před pípadnými riziky, rozhodl jsem se vrátit k tomuto článku a aktalizovat linky na Reader 9.1 Bližší informace o opravě najdete také zde. (11.3.2009 Michal M.)

Ti z vás, kteří se zajímají o Acrobat a PDF vědí, že jsme začátkem září uvedli na trh českou a slovenskou verzi Adobe Acrobatu 9 (Standard a Pro). Lokalizovaný Adobe Reader 9 se ale kvůli testování online distribuce o cca 3 týdny opozdil. V současné době je ale už k dispozici a můžete si ho stáhnout ze stránek Adobe.

Globální stránky pro stahování jednotlivých verzí (doporučuji jít přes tento link, protože bude aktuální i po uvedení prvních updatů)

Poku ovšem nechete proklikávat globální stránkou a vybírat příslušnou verzi, mám tady i přímé linky:

Aktualizováno na 9.1: Adobe Reader 9.1 Win česká verze (24,8 MB)

Aktualizováno na 9.1: Adobe Reader 9.1 pro MacIntel 10.4.11 – 10.5.5, česká verze (29,9 MB)

Aktualizováno na 9.1: Adobe Reader 9.1 pro MacPowerPC 10.4.11 – 10.5.5, česká verze (33,9 MB)

Aktualizováno na 9.1: Adobe Reader 9.1 pro Windows, slovenská verze (23,8 MB)

Pokud máte starší verzi OS (Windows 98, Windows NT, Windows XP SP1 a starší, Mac OS starší než 10.4.11), případně pokud máte Linux, jděte na globální stránky pro stažení a stáhněte si kompatibilní verzi. Adobe Reader 9 pro Linux se stále ještě dokončuje.

Advertisement

9 thoughts on “Adobe Reader 9 česká verze je ke stažení

 1. Dobrý den. Při pokusu o instalaci souboru AdbeRdr90_cs_CZ.exe probíhá Zpracování Adobe Reader 9 – Czech až do 99,92%. Tam se zpracování zastaví a objeví se okénko NOSSO(R)2.0 s textem: File: setup.exe. Po potvrzení kliknutím na OK se instalace zruší a program se nenainstaluje. Toto chování se opakuje. Nižší verzi AR812 lze bez problému odinstalovat i znovu nainstalovat a je funkční. Verzi 9 nainstalovat nelze. Systém WINDOWS XP SP3. Mohl bych dostat radu, jak postupovat? Díky.

 2. Dobrý den,

  stahujete ten soubor z Adobe? Pokud ano, zkuste ještě jednou, jestli nedošlo k chybě při kopírování. Je to poprvé, co o problému slyším a českou verzi již instalovaly tisíce uživatelů.

  Dejte mi vědět, jestli se to povedlo.

  Michal

 3. Dobrý den.
  Když spustím instalaci, tak se spustí instalátor Microsoft ODBC, který se úspěšně nainstaluje a tím instalace skončí. V čem by mohl být problém?

  Děkuji,
  Honza

 4. Dobrý den,
  dokončuji výukový materiál pro středoškoláky o el. podpisu. Potřebuji nějakou českou trial verzi Adobe Acrobat, abych mohli přidávat podpisová práva dokumentům.
  Prosím, poraďte

 5. stáhnul jsem si od Vás adobe reader 9 a zmizely mi skoro všechny ikony na ploše.Co s tím?

  • Mě se stalo totéž, zmizely mi některé ikony z plochy (zástupci, soubory doc. a zip). Program Recuva našel, že byly přepsány a uloženy do souboru fpt, který ovšem nejde otevřít Co s tím?

 6. moje odpověď na otázku „nechápu proč“ majiteli stránky¨:
  protože v 11 si nelze přizpůsobit pruhy nástrojů (nab. Nástroje)

 7. Nejnovější verze „haprují“. Netisknou hlavičky, tabulky, noty … pouze horizontální čáry

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s