Adobe představila betaverzi Photoshop.com Mobile

Dnešní den byl na novinky opravdu bohatý. Kromě Photoshop Elements 7 a Premiere Elements 7 představila společnost Adobe také betaverzi klientské aplikace pro přístup a správu online služby Photoshop.com. Klientská aplikace bude k dispozici v září a bude umožňovat uploadovat fotografie na portál Photoshop.com, prohlížet jednotlivé fotografie nebo speciálně vytvořená alba. Také bude možné prostřednictvím této aplikace sdílet vytvořená alba s dalšími uživateli.

Photoshop.com Mobile bude zatím k dispozici pro zařížení s operačním systémem Windows Mobile (první podporované modely budou Samsung Blackjack I, Samsung Blackjack II, Motorola MOTO Q 9h, MOTO Q Music 9m, Palm Treo 700 w/wx a Palm Treo 750) a je postavená na platformě Adobe Flash Lite.

Uživatelé zatím nepodporovaných mobilů (mimo jiné iPhone, BlackBerry, Nokia 6300) budou moci využívat službu Photoshop.com prostřednictvím aplikace ShoZu.

Advertisement

1 thought on “Adobe představila betaverzi Photoshop.com Mobile

  1. Pingback: Photoshop World - Střípky informací o příštím Photoshopu « Blog Michala Metličky o technologiích, Adobe, atd.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s