Adobe představila betaverzi Photoshop.com Mobile

Dnešní den byl na novinky opravdu bohatý. Kromě Photoshop Elements 7 a Premiere Elements 7 představila společnost Adobe také betaverzi klientské aplikace pro přístup a správu online služby Photoshop.com. Klientská aplikace bude k dispozici v září a bude umožňovat uploadovat fotografie na portál Photoshop.com, prohlížet jednotlivé fotografie nebo speciálně vytvořená alba. Také bude možné prostřednictvím této aplikace sdílet vytvořená alba s dalšími uživateli.

Photoshop.com Mobile bude zatím k dispozici pro zařížení s operačním systémem Windows Mobile (první podporované modely budou Samsung Blackjack I, Samsung Blackjack II, Motorola MOTO Q 9h, MOTO Q Music 9m, Palm Treo 700 w/wx a Palm Treo 750) a je postavená na platformě Adobe Flash Lite.

Uživatelé zatím nepodporovaných mobilů (mimo jiné iPhone, BlackBerry, Nokia 6300) budou moci využívat službu Photoshop.com prostřednictvím aplikace ShoZu.

Reklamy

One thought on “Adobe představila betaverzi Photoshop.com Mobile

  1. Pingback: Photoshop World - Střípky informací o příštím Photoshopu « Blog Michala Metličky o technologiích, Adobe, atd.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s