Jste uživatelé Apple Final Cut a chcete začít používat Adobe Premiere Pro CS5?

Pokud jste nebyli minulý měsíc na akci Adobe Video Day s Jasonem Levinem, přišli jste opravdu o hodně. Naštěstí je téma střihu videa v současné době natolik aktuální, že vzniká obrovské množství nových informačních zdrojů i v online podobě. Připravili jsme pro vás řadu seminářů zaměřenou na uživatele, kteří mají zkušenosti s produktem Final Cut od Apple. Čtyřdílnou sérii seminářů povedou dlouholetí uživatelé Apple Final Cut Pro a profesionálové v oboru, kteří se s vámi podělí o své důvody, proč používají Adobe Premiere Pro CS5. Někteří na Premiere Pro úplně přešli, jiní kombinují oba programy a vybírají si ten pravý, který jim lépe vyhovuje pro konkrétní činnost.

Program seminářů je následující:

Pokud vás téma zajímá a zvládnete tuto pozdnější hodinu, neváhejte a přihlašte se klepnutím na příslušné odkazy. Semináře budou v anglickém jazyce. Pokud byste chtěli pdoobné téma připravit v češtině, dejte vědět.

Advertisement

1 thought on “Jste uživatelé Apple Final Cut a chcete začít používat Adobe Premiere Pro CS5?

  1. Co se přístupu samotných učitelů týče, opravdu si nemůžu stěžovat. Bezesporu mám velké štěstí v tom, že netrpím přehnanou stydlivostí a nebojím se položit doplňující otázky, pokud mám pocit, že mi něco mohlo uniknout. Stále mám podezření, že mnozí to berou spíš jako výraz mé vlastní aktivity, než jako potřebu se ujišťovat, že jsem vykládanou látku pochopil správně. Zdejší výuka je také specifická důrazem, který je kladen na domácí přípravu, která sestává převážně z čtení zadaných textů. To má tu výhodu, že pokud si je opravdu přečtu, získám skvělé vodítko k tématu další hodiny, neb s texty se podrobně pracuje. Problematičtější jsou třídní diskuze, kdy se střídá více mluvčích z různých směrů, ale i zde mám profesoři odvádí skvělou práci pravidelným shrnováním hlavních bodů. Fakt, že počet diskutujících málokdy přesáhne dvacítku, je také nesporným kladem. Také je neuvěřitelně snadné domluvit se osobní schůzku s daným profesorem, na které si student může ujasnit probíranou látku či dostat radu s psaním větších prací.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s