Nová technická podpora Adobe v České republice a na Slovensku

Po delší době se dostávám zpět ke svému blogu a rád bych vysvětlil některé změny, které nstaly v rámci technické podpory Adobe na našem trhu.

Někteří z vás jste si možná všimli, že v průběhu května došlo ke změnám v rámci poskytování technické podpory k produktům Adobe. Česká republika a Slovensko se přiřadili k zemím, pro které zajišťuje Adobe technickou podporu centrálně. Po mnoha letech jsme se tedy rozloučili se servisem, který zde poskytoval Techsoft Servis. Z jednoho pohledu je to škoda, protože Techsoftu Servis má velmi zkušený tým, který zná produkty Adobe velmi podrobně a byl schopen řešit i velmi komplikované dotazy. Na druhé straně ale změna přináší některé kladné stránky. Nová centralizovaná podpora má mnohem lepší napojení na vnitřní procesy Adobe, a tak je schopná daleko snáze poskytovat služby zákaznického servisu. Měli bychom tedy lépe a rchleji řešit vaše požadavky týkající se například problematiky aktivací, či bezplatných upgradů.

Technická podpora je poskytována v českém jazyce v pracovní dny od 9:00 do 17:00 na telefonním čísle: +420 239 016 347

E-mailem se můžete s naší podporou spojit prostřednictvím e-mailové adresy: czech_support@adobe.com

Poznámka: Doporučuji primárně telefonovat, protože v rámci telefonu jste schopni rychleji vyjasnit váš problém či požadavek. E-mail používejte až pro zaslání doplňkových informací. Také při použití e-mailu nepoužívejte komprimované přílohy, které často blokuje bezpečnostní filtr Adobe.

Budu velice rád, pokud nás budete informovat o svých zkušenostech z fungování nové technické podpory – jak pozitivní tak negativní.

7 thoughts on “Nová technická podpora Adobe v České republice a na Slovensku

  1. Dobry den, som vas fanusik zo Slovenska. Mal by som zaujem si zapojit student. Licence adobe, neviem sa dopatrat ako na to. Help linka nefunguje a na mail tu uvedeny nikto nereaguje. Dakujem.

  2. Dobrý den,mám nový notebook MSI a platím si Photoshop na Adobe Cloud. Jenže program strašně drhne a při zpracování fotek ve formátu RAW ( nově NEF ) strašně zamrzá. Poradí mi někdo ? V angličtině se mi to úplně řešit nechce. Na starém notebooku chodil program perfektně.
    Děkuji za pomoc,

  3. Potřebuji ukončit platby, nemám žádné vaše služby, přesto platím nechtěně už 5 měsíců cca 360 Kč.

  4. Naprosto nepochybně pravidelně mě posíláte faktoru když jsem dávno zrušil (asi po 5 ti měsících) a odstranil vše z mého PC. Žádám okamžité ukončení ukončení plateb

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s