Sypu si popel na hlavu a po třech měsících se vracím k blogu

Posledních několik měsíců bylo docela pekelně hektických. Nejprve končil finanční rok Adobe (Adobe má účetní období od prosince do listopadu), takže jsme trochu šturmovali. Hned na to navázala Adobe Sales konference v San Jose v prosinci. V těch dnech jsem také dostal nabídku na novou pozici v rámci Adobe. Pro ty z vás, kteří to tedy zatím neví, nejsem již country manager Adobe Systems pro Českou a Slovenskou republiku, ale nově vedu tým Technical Sales v regionu EEMEA (Východní Evropa, Střední východ a Afrika). Mou původní funkci po mně převzal Vladimír Střálka, který byl dosud Territory Account Manager. Nová funkce je pro mě velká výzva, ale také příležitost zabývat se více technickými aspekty našich produktů a získat přehled o tom, jak vypadá svět Adobe za našimi hranicemi. Trvalo mi poměrně dlouho, než jsem se trcohu v nové práci zorientoval, ale věřím, že nyní již budu moct zase pravidelěji psát a také se konečně dostanu k aktualizaci svého soukromého projektu – lokalizace Lightroom.

Advertisement

4 thoughts on “Sypu si popel na hlavu a po třech měsících se vracím k blogu

 1. Lokalizacia Lightroom pekne pokracuje. Verzia 2.3 je toho dokazom. Som zvedavy, kedy sa cestina/slovencina objavia oficialne ako volba pri instalacii 🙂

 2. Obávám se, že to hned tak nebude. Plná lokalizce by vyžadovala ještě úplná překlad dokumentace a nápověd, což je poměrně hodně drahé.
  Spíš doufám, že se nám časem podaří zoficiálnit koncepci lokalizace pomocí tak zvaného language packu. To by umožňovalo relativně snadno zajistit lokalizace i dalších progamů, které doposud česky a slovensky nemáme.
  Michal M.

 3. Na jednu stranu skoda, na druhu stranu, kazde riesenie, ktore umozni ludom komunikovat s programami v im vlastnom jazyku, su fajn 🙂

 4. Zdravím,
  Neudělám si problémy, když si nahraju poslední verzi lokalizace, do Lightroom 2.3?
  Nebo mám raději počkat na update lokalizace?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s