Adobe na Webexpo.cz a Czech Java User Group

Skončilo léto a začíná sezóna podzimních prezetnací, uvádění produktů a dalších akcí. Chtěl bych vás upozornit na dvě vývojářské akce, které se budou konat v říjnu a které by neměly ujít vaší pozornosti.

První akcí je WebExpo, což je první ročník největšího českého odborného veletrhu o internetu. Bude se konat o víkendu 18. a 19. října v prostorách České zemědělské univerzity (ČZU) v Praze. Veletrh je zaměřen na technologie, webdesign a marketing na webu. Pořádají ho projekt DvaNula a Katedra informačních technologií na Provozně ekonomické fakultě ČZU za podpory Tuesday Business Network. Podrobné informace najdete na stránkách www.webexpo.cz.

Adobe je spolu s Microsoftem hlavním partnerem veletrhu. V rámci nedělního programu budou tři zajímavé přednášky.

První (19.10. od 10:00 do 11:00) bude přednáška Pokročilé techniky designu webu v Adobe Photoshop budou ji přednášet Jakub Krčmář a Jiří Tvrdek.

Druhou (19.10. od 11:15 do 12:15) bude vystoupení Tomáše Krchy, odborníka na Flash a Flex technologie a od října nového platform evangelisty společnosti Adobe. Přednáška bude na téma Flash Player 10 a novinky s ním související.

Třetí přednášku (19.10. od 13:00 do 14:30) bude mít Juraj Michálek a bude na téma Adobe Flex a Adobe AIR – RIA pre web a desktop.

Kromě prezentací Adobe uvidíte i množství zajímavých českých web 2.0 projektů a řadu prezentací na další témata.

Další zajímavou akcí, která není tak silně propagovaná, ale určitě bude zajímavá, je prezentace Corneliu Vasile Creanga o Adobe Flex pro Czech Java User Group, která se bude konat 27. 10. 2008 na Elektrotechnické fakultě ČVUT na Karlově náměstí. Prezentace bude od 18:00 v místnosti KN:E-301 (dříve K9) Mapku cesty najdete zde. Corneliu je specialistou na Javu a jeho prezentace se bude týkat využití a spojení technologií Adobe Flex a Java.

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s