iPhone a software 2.0.2

Ve čtvrtek jem se konečně dostal k tomu, abych vyzkoušel vyzkoušel nainstalovat nejnovější update firmwaru pro iPhone – verzi 2.0.2. Apple jako obvyle nedal prakticky žádné informace o tom, co daný update řeší, ale mezi uživateli se nejvíce diskutují dvě oblasti.

První z nich je vypadávání hovorů u iPhone 3G telefonů. S tím nemám osobní zkušenoti, protože zatím stále používám původní iPhone a u něj jsem takové problémy neměl. Také není jasné, jestli se nejedná o problémy, které by byly specifické pro určité operátory 3G sítí, protože hlavní stížnosti šly od uživatelů sítě AT&T.

Druhá oblast je nestabilita prohlížeče Safari,který měl, pokud narazil na komplikovanější webobou stránku, u předchozích verzí fimrware tendenci vypnout se bez jediné hlášky a přejít na základní obrazovku telefonu. S tím už své zkušenosti mám, takže motivace aktualizovat na novou verzi byla docela velká.

Update jako takový proběhl bez problémů (díky aktuální verzi PwnageTool 2.0.3 pro Mac) a první dva dny život s novou verzí proběhly bez jediného spadnutí Safafi. Takže zatím mohu všem doporučit. Postup instalace zůstal stejný od verze 2.0. Dobrý návod k instalaci najdete na blogu Petra Máry.

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s