Služba Photoshop.com pro Photoshop Elements 7, Premiere Elements 7

Součástí Adobe Photohop Elements 7 a Premiere Elements 7 je i propojení s online službou sdílení fotografií Photoshop.com. Služba existuje ve dvou variantách a ta vyšší bude zpočátku k dispozici pouze uživatelům v USA. Hlavním důvodem je nutnost otestování celkové infrastruktury a podle všeho i nedopracované zpoplatňování služeb v Evropě.

Zde jsou základní popisy a odlišnosti jednotlivých variant:

Photoshop.com Basic

  • Bezplatná služba pro online ukládání fotografií a videa zahrnující v současnosti 5GB datového prostoru (občas bývá udáváno 2GB, ještě to musím prověřit). Tato služba není vázána na zakoupení žádného produktu. To znamená, že pro její využití nemusíte mít zakoupený ani PSE7 ani PRE7. Tyto produty ovšem umožňují komfortní způsob odesílání fotografií a videí na server. Služba umižňuje vytvářet jak volné všem přístuné galerie, tak galerie pro uzavřenou skupinu příjemců.

Photoshop.com Plus

  • Služba zahrnuje oproti základní službě 20GB prostoru na disku a umožňuje automatické online zálohování, větší výběr online glerií a jejich pravidelné rozšiřování. lužba je zpoplatněna ročním pravidelným poplatkem a je dostupná zatím jen pro zákazníky v USA.
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s