Photoshop Express Beta 4

Adobe uvolnilo novou betaverzi onlinového editoru fotografií a služby pro správu fotoalb Photoshop® Express. Zatím jsem novou verzi ještě nestihl vyzkoušet, ale jakmile to udělám, podělím se o své zkušenosti. Tak zatím aspoň oficiální seznam novinek:

Photoshop Express Uploader
Klient na technologii Adobe AIR umožňuje drag and drop upload fotografií přímo z desktopu počítače nebo z některé jiné fotoaplikace. Vzhledem k tomu, že se jedná o AIR aplikaci, funguje vše na Macu, Windows a vlmi brzy bude i na Linuxu. 

Hudba ve slideshow
V rámci slideshow je nyní možné přidat hudbu, pro oživení prezentace.

Tisková služba
Adobe přidala podporu tiskové služby Shutterfly. Bohužel funguje jen v USA, ale doufejme, že se nám v budoucnu podaří vytvořit podobnou službu i u nás.

Přidávání tagů k fotografiím
Nově je možné tagovat fotografie a dále podle tagů třídit nebo vyhledávat.

Stahování fotek z veřejných alb
Photoshop Express umožňuje vytvářet alba soukromá nebo veřejná. Nově si můžete stáhnout fotky z veřejných alb a vytvořit si vlastní sadu oblíbených fotek.

Podpora Eye-Fi karty
Eye-Fi karta do fotoaparátu umožňuje přímé odesílání fotek z fotoaparátu na web. Photoshop Express má nyní přímo podporu této karty a je možné přímo uploadovat fotky do vašeho alba.

Změna velikosti fotek
Pokud si chcete své nejlepší fotky umístit na Facebook nebo na svůj mobil nebo do e-mailu, je to zase o něco snadnější. Ve Photoshopu Express si můžete vytvořit přednastavení typických velikostí a přepočítat fotky jediným klepnutím.

V případě zájmu si vše můžete vyzkoušet na www.photoshop.com/express

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s